Antifraude

1win’de her kullanıcıya değer veriyoruz, bu yüzden oyuncularımıza maksimum güvenlik ve emniyet sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu nedenle, sürekli olarak dolandırıcılık karşıtı stratejiler geliştiriyor ve platformumuzdaki her türlü dolandırıcılıkla mücadele etmek için aktif olarak çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi kullanarak emin ellerde olduğunuzdan ve verilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Oyuncularımızın pasaport bilgileri ve banka bilgileri de dahil olmak üzere 1win web sitemizde bize verdikleri tüm bilgileri güvende tuttuğumuzdan, oyuncularımızla ilgili hiçbir kişisel bilginin üçüncü şahıslara verilmemesini sağlıyoruz. Aşağıdaki kurallara bağlı kaldığımız için kullanıcılarımıza yüksek güvenlik uygulamaları sağlıyoruz:

1win Antifraude

  • 1win kullanıcılarımıza sadece kullanımı güvenli olan ödeme yöntemleri sunulmaktadır;
  • Oyuncularımız tarafından sağlanan tüm kişisel veriler sunucularımızda güvenli bir şekilde saklanır ve yabancıların erişimi kısıtlanır;
  • Tüm finansal işlemler için güçlü şifreleme protokolleri kullanıyoruz;
  • Tüm işlemler için iki faktörlü doğrulama kullanıyoruz: otomatik ve manuel;
  • Düzenli olarak rastgele hesap doğrulamaları gerçekleştiriyoruz;
  • Şirketimiz, uygun belgeleri sağlayarak her oyuncudan kimlik kanıtı ister;
  • Kullanıcılarımızın 1win platformunda gerçekleştirdiği her işlem SSL-secure kullanılarak güvenli bir şekilde şifrelenir;
  • Tüm oyuncularımız eşit haklara sahiptir ve herhangi bir özel ayrıcalık almazlar.

Bu kurallara sıkı sıkıya bağlıyız ve bu nedenle kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin sızma yüzdesinin sıfıra çok yakın olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz. Dolandırıcılar bir oyuncunun hesabına girmeyi başarsalar bile, özel bir şifreleme anahtarı olmadan kişisel bilgileri ele geçiremez veya hesaptan para çekemezler. Buna ek olarak, 1win para çekme işlemleri yalnızca hesap sahiplerinin e-cüzdanları ve banka kartları için geçerlidir.

Tüm faaliyetlerimiz Curaçao Oyun Lisansı tarafından düzenlenmektedir. Bu, hizmetlerimizi sunduğumuz tüm ülkelerin yasalarına saygı duyduğumuz ve uyduğumuz ve tüm kullanıcılarımızın faaliyetlerinin yasal olduğu anlamına gelir. Bunun altında faaliyet göstererek, tüm kullanıcılarımızın faaliyetlerinin güvenliğini daha da sağlayabiliriz.

Başka bir oyuncu tarafından herhangi bir dolandırıcılık faaliyetine tanık olduysanız, lütfen size uygun herhangi bir şekilde destek ekibimizle iletişime geçin.

Tüm kurallar 1win mobil uygulaması için de geçerlidir.